PMB - Professional Boat Care
PL EN

O firmie

Stale poszerzamy ofertę, śledzimy trendy oraz nowe technologie

O firmie

Nasza działalność w zakresie szeroko pojętej kosmetyki, renowacji oraz obsługi jachtów i łodzi roz-poczęła się w 2006 roku w Szwecji, kraju uznanym za jeden z najbardziej rozwiniętych pod wzglę-dem infrastruktury jachtowej w Europie.

 

Po długich latach ciągłego rozwoju, zdobywania doświad-czeń i nieustannej pracy nad podnoszeniem jakości wykonywanych usług udało nam się pozyskać rzeszę stałych klientów i ugruntować pozycję na rynku skandynawskim.

 

Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, marin, centrów zimowania jachtów, dealerów, firm charterowych itp. Organizujemy projekty w różnych częściach Europy. W związku z dynamicznym rozwojem branży jachtowej w Polsce zdecydowaliśmy się zaoferować usługi firmy PMB Professional Boat Care również naszym rodzimym klientom.

 

Misją naszej firmy jest uczynienie faktu posiadania łodzi jak najmniej uciążliwym. Pragniemy, abyście Państwo zapomnieli o dokuczliwych i czasochłonnych obowiązkach niezbędnych do prawidło-wego utrzymania stanu technicznego i kondycji jachtu - zarówno w trakcie, jak i poza sezonem, a zamiast tego skupili się na jego użytkowaniu, czyli największej przyjemności.

 

Stale poszerzamy ofertę, śledzimy trendy oraz nowe technologie. Zawsze staramy się spełniać indywidualne potrzeby naszych klientów. Dysponując pełnym wachlarzem usług, jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o Państwa łódź.

Szybki kontakt

skontaktuj się z nami

  POLSKA i EU SWEDEN NORWAY  
   
 

0048-609 028 533 00

48-697 057 054

tomek@pmbboatcare.eu

jacek@pmbboatcare.eu

0046-738 428 279

0046-730 920 690

tomek@pmbboatcare.eu

jacek@pmbboatcare.eu

0047-968 818 47

rafal@pmbboatcare.eu