PMB - Professional Boat Care
PL EN

Nasi klienci

Pozwól nam zająć się Twoją flotą aby Twój interes mógł się rozwijać

Prywatni Właściciele

Jeśli jesteś posiadaczem łodzi/jachtu i szukasz profesjonalnej pomocy przy jego trzymaniu, trafiłeś pod właściwy adres. PMB professional boat care podniesie wygląd i stan techniczny Twojej łodzi do najwyższego poziomu a Ty będziesz mógł cieszyć się jego użytkowaniem. Posiadamy szerokie wciąż powiększające się grono indywidualnych klientów, dołącz do ich grona i przekonaj się ile czasu i nerwów zaoszczędzisz korzystając z naszych kompleksowych usług.

 

 

Dealerzy, Czartery, Agenci i Brokerzy Jachtowi

Pozwól nam zająć się Twoją flotą aby Twój interes mógł się rozwijać. Należy pamiętać, że wizualne aspekty produktu, są kluczowe przy jego sprzedaży, przekonało się o tym wielu naszych klientów. Jakość, elastyczność i wywiązywanie się z terminów przy zachowaniu najwyższej jakości to nasze główne cechy. Profesjonalne podejście i etyka pracy z pewnością będą przez Ciebie zauważone. Sprawdź nas, pracujmy razem na Twój sukces!

 

 

Mariny, Miejsca Zimowania Jachtów

Współpracujemy z wieloma marinami i miejscami zimowania jachtów, jesteśmy w stanie zorganizować projekty w niemal każdej części Europy. Zapomnij o zatrudnianiu niezliczonej liczby podwykonawców aby zaoferować swoim klientom kompleksowe usługi. Skorzystaj z nas, wykonamy wszystkie powierzone nam zadania w sposób profesjonalny, terminowo z najwyższą jakością.

Szybki kontakt

skontaktuj się z nami

  POLSKA i EU SWEDEN NORWAY  
   
 

0048-609 028 533 00

48-697 057 054

tomek@pmbboatcare.eu

jacek@pmbboatcare.eu

0046-738 428 279

0046-730 920 690

tomek@pmbboatcare.eu

jacek@pmbboatcare.eu

0047-968 818 47

rafal@pmbboatcare.eu